Türkiye Yarışta Bilgi Yarışması İle Para Kazanın

İNDİR(DOWNLOAD)


Türkiye Yarışta Bilgi Yarışması
Her akşam, arkadaşlarınız ve ailenizle beraber soruları cevaplayıp para kazanabileceğiniz bir mobil canlı bilgi yarışmasıdır. Yarışmada 12 soru sorulmaktadır. Her gün saat 19:30 da yarışma başlamaktadır.

Türkiye Yarışta Bilgi yarışmasına Nasıl Katılabilirim?
Türkiye Yarışta uygulamasını telefonunuza indirerek telefon numaranızla kayıt olmanız yeterlidir.Yarışma saatinden bir kaç dakika önce uygulamaya girdiğinizde yarışma açılır.


Türkiye Yarışta Bilgi Yarışmasında Joker
Türkiye Yarışta bilgi yarışmasında joker kodu ile bir soruya yanlış cevap vermeniz halinde veya cevap vermemeniz halinde soruyu geçme hakkı vermektedir.Bu hak bir yarışmada sadece bir kez verilmektedir ne kadar jokeriniz olursa olsun bir yarışmada sadece bir kez kullanabilirsiniz ve final sorusunda jokerinizi kullanamazsınız.

Nasıl Joker alabilirim?
1)Arkadaşlarınızı davet ederek joker kazanabilirsiniz.kayıt olurlarken referans kodunuzu girmeleri halinde size bir joker tanımlanır.
2)Türkiye Yarışta bilgi yarışmasının İnstagram hesabını takip ederek her gün dağıtılan jokerleri kullanabilirsiniz.

Para Ödülü Ne kadar?
Türkiye Yarışta bilgi yarışmasında para ödülü değişmektedir.Uygulama içerisinde yazmaktadır ayrıca İnstagram hesaplarında her gün para ödülü duyurulmaktadır.

Kazandığım Parayı Nasıl Çekebilirim?
Bakiyeniz 20 TL olması halinde paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz. Para çekebilmeniz için bir Papara hesabınızın olması gerekiyor. Şimdilik IBAN ile para çekimi mümkün değil üzerinde çalışıyorlar.

Türkiye Yarışta Bilgi Yarışması Ekran Görüntüleri


Yorum Gönder

0 Yorumlar