Hadi Bilgi Yarışması İle Para kazanın

İNDİR (DOWNLOAD)

Hadi Bilgi Yarşması
Hadi bilgi yarışması android ve ios cihazlardan indirilebilen bir mobil canlı bilgi yarışmasıdır. Hadi ile bilginizi ölçerek para kazanabilir hem de sevdiklerinizle eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.Yarışmada genellikle 12 soru sorulmaktadır fakat bazen değişebilmektedir.Yarışma her gün saat 12:30 ve 20:30'da yapılmaktadır.

Hadi Bilgi Yarışmasına Nasıl Katılabilirim?
Hadi uygulamasını telefonunuza indirerek telefon numaranızla kayıt olmanız yeterlidir.Yarışma saatinden bir kaç dakika önce uygulamaya girdiğinizde yarışma açılır.

Hadi Joker Nedir?
Hadi bilgi yarışması joker kodu ile bir soruya yanlış cevap vermeniz halinde veya cevap vermemeniz halinde soruyu geçme hakkı vermektedir.Bu hak bir yarışmada sadece bir kez verilmektedir ne kadar jokeriniz olursa olsun bir yarışmada sadece bir kez kullanabilirsiniz ve final sorusunda jokerinizi kullanamazsınız.

Nasıl Joker alabilirim?
1)Arkadaşlarınızı davet ederek joker kazanabilirsiniz.kayıt olurlarken referans kodunuzu girmeleri halinde size bir joker tanımlanır.
2)Turkcell abonesi olan kullanıcılar Bip uygulaması üzerinde Hadi'yi takip ederek her hafta bir tane joker kodu alabilirler
3)Hadi bilgi yarışmasının İnstagram hesabını takip ederek her gün dağıtılan jokerleri kullanabilirsiniz.
Para Ödülü Ne kadar?
Hadi bilgi yarışmasında para ödülü değişmektedir.Her gün para ödülü duyurulmaktadır.

Kazandığım Parayı Nasıl Çekebilirim?
Bakiyeniz 20 TL olması halinde IBAN numarasıyla paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Hadi Ekran Gürüntüleri

Yorum Gönder

0 Yorumlar