Eleq Bilgi Yarışması İle Para Kazanın


İNDİR (DOWNLOAD)

Eleq Bilgi Yarışması
Bir mobil canlı bilgi yarışması olan Eleq, Android ve IOS uygulamaları üzerinden oynanıyor. Her akşam, arkadaşlarınız ve ailenizle beraber soruları cevaplayıp para kazanabileceğiniz bir mobil canlı bilgi yarışmasıdır. Yarışmada 12 soru sorulmaktadır. Her gün saat 20:00'da yarışma başlamaktadır.
Eleq Bilgi yarışmasına Nasıl Katılabilirim?
Eleq uygulamasını telefonunuza indirerek telefon numaranızla kayıt olmanız yeterlidir.Yarışma saatinden bir kaç dakika önce uygulamaya girdiğinizde yarışma açılır.

Eleq Bilgi Yarışmasında Joker
Joker kodu ile bir soruya yanlış cevap vermeniz halinde veya cevap vermemeniz halinde soruyu geçme hakkı vermektedir. Bu hak bir yarışmada sadece bir kez verilmektedir ne kadar jokeriniz olursa olsun bir yarışmada sadece bir kez kullanabilirsiniz ve final sorusunda jokerinizi kullanamazsınız.

Nasıl Joker alabilirim?
Arkadaşlarınızı davet ederek joker kazanabilirsiniz.kayıt olurlarken referans kodunuzu girmeleri halinde size bir joker tanımlanır.

Para Ödülü Ne kadar?
Eleq bilgi yarışmasında para ödülü değişmektedir. Uygulama içerisinde yazmaktadır ayrıca İnstagram hesaplarında her gün para ödülü duyurulmaktadır.

Kazandığım Parayı Nasıl Çekebilirim?
Bakiyenizde 50 TL olması halinde paranızı 
IBAN ile hesabınıza aktarabilirsiniz.


Eleq Bilgi Yarışması Ekran Görüntüleri


Yorum Gönder

0 Yorumlar