Türkcell Sürpriz Nokta İle Bedava İnternet ve Dakika Kazanın


Sürpriz Nokta Kampanyası
Türkcell'in Bip messenger uygulaması üzerinden sunduğu sürpriz nokta kampanyası sayesinde aylık, haftalık,günlük ve saatlik hediyeler kazanabilirsiniz. Bu uygulamanın çalışma mantığı şöyle;
Türkcell'in belirlediği noktalara ulaştığınızda konumunuzu doğrulayıp sizlere hediye veriyor. Konumunuz açık olmalı ve haritanızı kullanabilmesi için izin vermelisiniz yoksa hediyeleri alamazsınız.
Not:Bu kampanya sadece Türkcell abonesi olan kullanıcılar için geçerlidir. Diğer hatlarda geçerli değildir.
Kampanyadaki bazı kurallar şöyle;
19.05.2018 tarihinden önce Hediye Kutusu toplanarak kazanılabilecek hediyeler için; günlük hediye toplama limiti 5 adet olup, kampanya boyunca aylık kazanılabilecek hediye sayısı limiti 30 adettir. Kampanya kapsamında haritada bulunan bir hediyeden en fazla bir kez yararlanılabilir.
19.05.2018 itibarıyla Hediye Kutusu toplanarak kazanılabilecek hediyeler için; günlük hediye toplama limiti 3 adet olup, kampanya boyunca aylık kazanılabilecek hediye sayısı limiti 10 adettir. Kampanya kapsamında haritada bulunan bir hediyeden en fazla bir kez yararlanılabilir.


Kampanyada Kazanabileceğiniz Hediyeler
  1. Kampanya kapsamında Hediye Kutusu toplanarak kazanılabilecek hediyeler ses hatları için şöyledir: Aylık 10GB, Aylık 5GB,  Aylık 1GB, Haftalık 5GB,  Haftalık 2GB, Haftalık 1GB, Günlük 2GB, Günlük 1GB, Aylık BiP’ten Her Yöne 1000DK, Aylık BiP’ten Her Yöne 500DK, Aylık Turkcell içi 10000DK, 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, 3 Aylık Lifebox 50GB, Haftalık BiPten Her Yöne 1000DK, Haftalık BiP’ten Her Yöne 500 dk, Haftalık Turkcell içi 1000DK,  Aylık 1000DK, Aylık 500DK, Günlük 1 Saat Konuşma, Günlük 2 Saat Konuşma, Haftalık 250DK, Haftalık 500DK, Günlük Turkcell içi 500DK, TV + ve Paycell Kart'a özel Turkcell internet ve dijital servislerde geçerli 50 TL.
  2. Kampanya kapsamında Hediye Kutusu toplanarak kazanılabilecek hediyeler data hatları için şöyledir: 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, 3 Aylık Lifebox 50GB, Günlük 1GB, Aylık 1GB, Haftalık 1GB.
Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayın.


FOTOĞRAFLI ANLATIM
Daha önce indirmediyseniz Bip messenger uygulamasını İndirip kurduktan sonra açın ve telefon numaranızla kayıt olun.Size gelen kodu yazıp doğrulayın.Biraz bekleyin 'Keşfet' sekmesine tıklayıp arama bölümüne Sürpriz nokta yazın ve takip edin. Sonra kazan Bölümüne tıkladığınızda şöyle bir ekran gelecektir.'Oyna' kısmına tıklayın.


Karşınıza bir harita gelecek,haritaya tıklayın. Gelen sorulara izinver deyin.
Haritadaki konumunuz ekranda görünecektir.


Size en yakın Olan noktalara tıklayın.
Eğer mavi çemberin içindeyseniz böyle bir ekran gelecektir.


Ekranda çıkan 'Kazan' düğmesine tıklayarak hediyenizi alabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar