Kodi: TV Bölümü İçin Yerel Kanal Listesine Kanal Ekleme İşlemi

  6 yorum

Arkadaşar daha önce Kodi(xbmc)de tv bölümünü aktif etmeyi ve TV bölümüne yerel kanal listesi eklemeyi göstermiştik fakat eklediğimiz kanal listesine kanal ekleme nasıl yapılır sizlere anlatmamıştık.Bu gün size onu anlatacağız.Bu konuyu iki şekilde ele alacağız.Hem videolu olarak hem de adım adım fotoğraflı olarak anlatacağız.


VİDEOLU ANLATIMADIM ADIM FOTOĞRAFLI ANLATIM


Daha önce eklemiş olduğumuz yerel kanal listesini açıyoruz.Yerel listeyi açmak için Kodi tv ye sağ tıklayın dosya konumunu açın oradan kanal listesine girin ve ''#BYAHMET TXT''dosyasını açın.Sonra eklemek istediğiniz kanalları bu şekilde hazırlayın ve kanal listesine ekleyin.

Yukarıdaki fotoğrafta olduğu gibi ekleyeceğiniz kanalları düzenledikten sonra kanal listesine ekleyin ve kaydedin.Eğer bu konuma kaydedilemedi gibi bir hata alırsanız.’’BYAHMET.TXT’’ dosyasını masaüstüne alın kanalları ekleyin kaydedin sonra tekrar eski yerine atın sorun olmaz;ayrıca kanal sıralaması önemli değil ister en alta ekleyin,isterseniz diğer kanalların arasına ekleyin farketmez.

Yukarıdaki fotoğrafta gösterildiği gibi kanalları ekleyip ve kaydettikten sonra Kodi tv yi açtığınızda otomatik olarak yeni kanalları okumuş olacak başka ayar yapmaya gerek yok.

Bu da kanal listesinden bir görüntü...

6 yorum :

 1. admin bey lig tv için kanal kodu varmı ya da tivibu spor için

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN.
   https://www.facebook.com/simpletvipvertmpkodlari

   Sil
  2. https://www.facebook.com/simpletvipvertmpkodlari --- GİRDİM ulaşılmıyor. hacklendimi veya başkasına verdin yada sattınmı

   Sil